Genel Etkinlikler
10.05.2018
Tübitak 4006 Bilim Fuarı
Tübitak 4006 Bilim Fuarı
10 Mayıs 2018
150 öğrenci - 10 THKÜ Görevlisi / Toplam 200 kişi
Şehit Halil Hamuryen İlkokulu
Maker-SPACE atölyelerinin tanıtımına yönelik yapılan etkinlikler ile üniversitemiz bu konudaki çalışmaları giderek daha fazla okula ulaşmaya başlamasının ardından, çok sayıda lise ve ortaokullardan resmi yazı ile atölyelere katılım için talepler gelmeye başlamıştır.
Tübitak desteği ile okulların kendi bünyesinde düzenledikleri Bilim Fuarı etkinlikleri kapsamında üniversitemizden talepte bulunan Şehit Halil Hamuryen ilkokuluna gidilmiştir.
Bu etkinlik sırasında gelen veliler ve Tübitak yetkilileri, üniversitemiz öğrencilerinin yapmış oldukları çalışmaları görme fırsatı bulmuş ve ilkokul öğrencilerinin de Maker-SPACE atölyelerinden Robot yapımı atölyesine katılımları sağlanmıştır.
Diğer Etkinlikler
İHA ve Küçük Uydular için Faydalı Yükler Yıllık Sempozyumu 1-2 Temmuz 2024 Tarihinde Kampüsümüzde Gerçekleştirilmiştir
08-07-2024
İncele
İHA ve Küçük Uydular için Faydalı Yükler Yıllık Sempozyumu 1-2 Temmuz 2024 Tarihinde Kampüsümüzde Gerçekleştirilmiştir
08-07-2024
İncele
3. “I SEE” Etkinliği Tamamlanmıştır
08-07-2024
İncele